velkoplošný digitální tisk

Chci ohromit...

Billboard

Proč toto řešení? Billboard je nejběžnější typ venkovní reklamy, který nelze přehlédnout zejména díky jeho velikosti v kombinaci s chytře zvoleným umístěním. Blízkost dálnic, významných křižovatek a obchodních center mu dává »do ruky« velmi silnou zbraň. Proč tisknout právě s námi? Dokážeme totiž tisknout i jednotlivé kusy a každý může být jiný! A stále za nízké ceny.

Citylight

Chci zazářit...

Citylight

Proč toto řešení? Světlo odjakživa přitahuje lidský zrak a vzbuzuje zájem. Chcete-li, aby vaše reklamní poselství bylo dobře vidět ve dne i v noci, jsou pro vás vhodným řešením právě prosvětlené plochy citylight! Ty jsou navíc zpravidla umístěny vždy tam, kde se pohybuje hodně lidí, a tedy i potenciálních zákazníků. Ať už jsou to zastávky hromadné dopravy nebo stanice metra.

Chci být všude...

Polep dopravních prostředků

Proč toto řešení? Vlastní reklamní plocha, za jejíž pronájem neutratíte ani korunu. Může být právě na vašem automobilu! Tím, že se auta často pohybují z místa na místo, se na stále nová místo dostává i vaše reklama. Věci v pohybu přitahují lidský pohled, je to naprosto přirozené a tento pradávný lidský »pud« nelze potlačit! Vaši reklamu tak zhlédnout nejen ostatní účastníci silničního provozu, ale i lidé, kolem kterých se vůz pohybuje. Navíc lze kombinací různých technologií a materiálů dosáhnout překvapivých výsledků!
Firemní auta, skříně nákladních automobilů, dopravní prostředky MHD – pro každé vozidlo navrhneme, vytiskneme a tvarově zpracujeme to nejlepší řešení.

RollUp

Chci udělat změnu…

Roll-Up systémy

Proč toto řešení? Jak vměstnat na jedno jediné místo více reklam? Jednou z možností je jednotlivá poselství zmenšit, tím ale výrazně snížíme jejich efektivitu. Mnohem lepší jsou tzv. Roll-Up systémy, které vám umožní na jednom místě nabídnout potenciálním zákazníkům hned několik plnohodnotných reklamních sdělení. Systém, který umožňuje střídání reklam, obvykle pracuje na principu samonavíjecího